Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829
 
 
Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829
kliknij aby powiększyć zdjęcie
Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829 Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829 Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829
Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829
doKosza
listaZyczen
polecProdukt
 
Hasbro Wywrotka-Przewrotka Chuck 39829

Chuck Wywrotka – Przewrotka. Jest wiele pojazdów, którymi możesz się bawić ze swoim dzieckiem, ale tylko jeden, który chce się bawić razem z Wami! Chuch Wywrotka – Przewrotka to inteligentna ciężarówka, która jeździ, robi przysiady, fika koziołki i mówi! Do tego, gdy włączycie w nim muzyczkę, dopasuje swą prędkość do jej rytmu. Sprawdźcie podczas wspólnej zabawy, ile Chuck jest w stanie udźwignąć, załadowując mu jak najwięcej rzeczy. Uwaga, gdy Chuck się zmęczy, musi odpocząć. Pozwólcie mu wtedy odjechać na drzemkę. Zabawa z Chuckiem to doskonały trening fizyczny, bo z rozbrykaną ciężarówką będziecie ciągle w ruchu. Chuck to najlepszy przyjaciel każdego malucha powyżej 3 roku życia. Zawiera 4 testowe baterie C oraz instrukcję. Nowa, podskakująca i gadająca Wywrotka - Przewrotka Chuck! Mówi i wydaje ponad 80 różnych dźwięków! Reaguje zależnie od tego, jak się z nią bawi! Robi koziołki, zachęca dzieci do aktywności ruchowej, może szybko jeździć i nawet pojechać na drzemkę! To świetny przyjaciel każdego malucha! Mówi po polsku! Ciężarówka wypowiada m.in. frazy: „Cześć, jestem Chuck!”, „Czas na przewrotki”, „Wow… chyba przebiłem oponꅔ, „Czas na łaskotki” .

 
 
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
 
 
 
 
 
 
 
 
LEGO, LEGOLAND, BELVILLE, BIONICLE, BLOCK-O-DILE, CLIKITS, DUPLO, EXO-FORCE, KNIGHTS KINGDOM, MINDSTORMS, QUATRO, ROBOTICS INVENTION SYSTEM, the DUPLO logo, the QUATRO logo, the LEGO and LEGOLAND logos are trademarks of the LEGO Group.
Π2008 The LEGO Group.
Π2008 Lucasfilm Ltd. & TM. All rights reserved.
Ferrari, all associated logos and the distinctive designs are trademarks of Ferrari S.p.A. The body of the Ferrari car is protected as Ferrari property under trade dress and/or design regulations.


Oprogramowanie H@andel firmy Triger.